февраль, 2024 ел
пәнҗешәмбе

Татарстанның Иҗтимагый палатасында Сәламәтлек саклау системасының узган ел республика халкы ведомство алдына куйган бурычларны һәм максатларны ничек үтәве турында фикер алыштылар.

Тэги: Фәнил Габдрахманов Зилә Вәлиева Фәрид Сафин Тимур Бикмуллин Алексей Шулаев Владимир Менделевич Анна Мөбәрәкшина Владимир Филатов

декабрь, 2023 ел
дүшәмбе

22 декабрьдә Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасы белән берлектә  «Мы вместе - Без бергә» оешмасы оештырган « Онкопациентларның проблема-ихтыяҗлары » темасына түгәрәк өстәл узды.

Тэги: Зилә Вәлиева Тимур Бикмуллин НКО гамәлләре тасмасы Анна Мөбәрәкшина

октябрь, 2023 ел
дүшәмбе

2023 елның 19 октябрендә Татарстан Республикасы Сәламәтлек саклау министрлыгы каршындагы Татарстан Республикасы Иҗтимагый советы утырышы узды.

Тэги: Фәрид Сафин Тимур Бикмуллин Ирина Әхмәтова Алексей Шулаев Владимир Филатов

октябрь, 2023 ел
җомга

2023 елның 6 октябрендә сәламәтлек саклау министры урынбасары И.Р. Фатихов җитәкчелегендә 2024 елга максатлар һәм бурычлар турында тәкъдимнәрне тикшерү буенча эксперт сессиясе узды.

Тэги: Фәрид Сафин Тимур Бикмуллин Владимир Филатов

сентябрь, 2023 ел
җомга

Яшьләрне патриотик тәрбияләү кысаларында Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының сәламәтлек саклау һәм демография буенча комиссиясе, «Ярдәм янәшә! Помощь рядом» Республиа хәрәкәте һәм Казан медицина көллияте студентларның «АЛГА» ирекле батальоны сугышчысы Наил Садреев белән очрашуын үткәрде.

Тэги: Тимур Бикмуллин Алексей Шулаев Анна Мөбәрәкшина

декабрь, 2022 ел
пәнҗешәмбе

Татарстанның Иҗтимагый палатасы балалар йортында тәрбияләнүчеләрне якынлашып килүче Яңа ел белән котлады

Тэги: Анастасия Исаева Асия Тимирясова Любовь Смирнова Тимур Бикмуллин

ноябрь, 2022 ел
җомга

Татарстанда Халыклар бердәмлеге көненә багышланган тантаналы чара узды, анда «Безнең йорт — Татарстан. Россия» республика этномәдәни фестивале лауреатлары катнашты.

Тэги: Зилә Вәлиева Рафаэль Шакирҗанов Римма Гыйльмиева Тимур Кадыров Ирина Александровская Любовь Смирнова Тимур Бикмуллин

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: