апрель, 2024 ел
пәнҗешәмбе

дип, Оренбург җәмәгатьчелеге лидеры, Оренбург өлкәсе Иҗтимагый палатасы рәисе Борис Колесников Татарстанның Иҗтимагый палатасына Казаннан килгән ярдәм өчен рәхмәт белдерде.

Тэги: Азат Гайнетдинов Мөнир Гафиятуллин Айрат Гыймадетдинов Асия Тимирясова Фәрид Сафин Артур Мостаев НКО гамәлләре тасмасы

март, 2024 ел
якшәмбе

ТР Иҗтимагый палатасы каршындагы Иҗтимагый күзәтү үзәге үз эшен дәвам итә

Тэги: Асия Тимирясова

февраль, 2024 ел
чәршәмбе

Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасында узган елда ТР Яшьләр эшләре министрлыгының башкарылган максатлары һәм бурычлары буенча фикер алышу узды. 2022 ел ахырында ТР Яшьләр эшләре министрлыгы бүлекләре ел буе эшләгән 7 төп бурыч расланды.

Тэги: Зилә Вәлиева Асия Тимирясова

февраль, 2024 ел
пәнҗешәмбе

Утырышта министрлыкның 2023 елдагы эшчәнлегенә йомгак ясадылар һәм алдагы чорга планнар билгеләделәр. Коллегия эшендә Иҗтимагый палата рәисе урынбасары Асия Тимирясова, Иҗтимагый палатаның Мәгариф, фән һәм агарту эшчәнлеген үстерү комиссиясе рәисе Тамара Федорова һәм Иҗтимагый палата эксперты Анфиса Җәләлова катнашты.

Тэги: Асия Тимирясова Тамара Фёдорова

гыйнвар, 2024 ел
сишәмбе

Сессия эшендә Татарстанның әйдәп баручы университетлары һәм фәнни үзәкләре ректорлары, һөнәри белем бирү оешмалары җитәкчеләре, галимнәр, педагоглар, министрлыклар һәм ведомстволар вәкилләре, «Белем» җәмгыятенең төбәк бүлеге әгъзалары, район мәгариф бүлекләре җитәкчеләре катнашты.

Тэги: Анастасия Исаева Асия Тимирясова

гыйнвар, 2024 ел
җомга

Ике сәгать эчендә «кайнар линия»гә 85 мөрәҗәгать килгән, шул исәптән 31е интернет – кабул итү аша, һәм алар нигездә техник мәсьәләләргә кагылган.

Тэги: Наталья Фролова Асия Тимирясова

ноябрь, 2023 ел
җомга

Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасында Татарстанның социаль юнәлешле коммерцияле булмаган оешмалары эшчәнлеген иң яхшы яктыртуга республика массакүләм мәгълүмат чаралары конкурсында җиңүчеләрне бүләкләделәр.

Тэги: Зилә Вәлиева Асия Тимирясова

ноябрь, 2023 ел
җомга

3 ноябрьдә Мәскәүдә узган «Берләшмә» йомгаклау форумында 2023 ел өчен «Регион-НКО» рейтингы нәтиҗәләрен тәкъдим иттеләр.

Тэги: Зилә Вәлиева Асия Тимирясова Ирина Әхмәтова Дамир Нургалиев Наталья Сабитова Тимур Какохо

октябрь, 2023 ел
җомга

26 октябрьдә Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгында Иҗтимагый советның чираттагы утырышы узды. Фикер алышуга чыгарылган мәсьәләләрнең берсе-халыкны тавыш бирү өчен 2024 елга ведомствоның иҗтимагый максатларын һәм бурычларын формалаштыру.

Тэги: Асия Тимирясова Артем Кузнецов Маргарита Максимова Изольда Жуйкова Татьяна Мерзлякова Евгений Кабыш Анна Мөбәрәкшина

октябрь, 2023 ел
сишәмбе

23 октябрьдә Казан инновацион университеты диварларында студентлар чын герой – «Алеша» танкы командиры һәм Россия герое Баксиков Рәсим Рәшит улыннан батырлык дәресе алдылар.

Тэги: Асия Тимирясова Дамир Нургалиев

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: