ТР Иҗтимагый палатасының социаль мәсьәләләр, хәйриячелек һәм коммерцияле булмаган секторны үстерү буенча комиссиясенең беренче утырышы узды

2023 елның 30 гыйнвары, дүшәмбе

2023 елның 30 гыйнварында Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының социаль мәсьәләләр, хәйриячелек һәм коммерцияле булмаган секторны үстерү буенча комиссиясенең беренче утырышы узды.

Утырыш кысаларында комиссия әгъзалары 2023 елга планнар турында фикер алыштылар, аларны хәл итү белән шөгыльләнергә тиешле өстенлекле мәсьәләләрне билгеләделәр.

Шулай ук утырыш кысаларында Иҗтимагый палатаның эшлекле төркемнәренә Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләренең иҗтимагый советлары, Татарстан Республикасы министрлыклары һәм ведомстволары белән хезмәттәшлек буенча кандидатуралар әзерләргә булдылар.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: